شرایط و مقررات

شرایط و قوانين سایت آنتوریوم گل گز

استفاده شما از وب سايت آنتوریوم گل گز به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه مي باشد.

1.   خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از  اطلاعات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد. استفاده از محتويات سايت آنتوریوم گل گز  برای سايت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع يا آدرس سايت مجاز می باشد.

2.   اطلاعات موجود در سايت آنتوریوم گل گز   بر اساس دانش شخصی ما تهیه شده است. سایت آنتوریوم گل گز   مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت. سايت آنتوریوم گل گز  به طور مداوم اطلاعات و محتويات سايت را به روز خواهد كرد.

3.   كاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود. 

4.   آنتوریوم گل گز  برای پيشرفت و تامين هزينه های جاری سايت، از نمايش آگهی های تبليغاتی استفاده می کند که چگونگی و حدود آن توسط آنتوریوم گل گز   تعيين خواهد شد.

5.   شما به سايت آنتوریوم گل گز   اطمينان می دهيد که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين موضوعه يا شرايط استفاده از سايت آنتوریوم گل گز   می باشد استفاده نخواهيد کرد. شما از سايت آنتوریوم گل گز   به گونه ای استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود. همچنين شما مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودي هايی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده اند نيستيد.

6.   سايت آنتوریوم گل گز   ممکن است دارای لينک هايی به سايت های ديگر باشد. اين سايت ها تحت کنترل آنتوریوم گل گز   نيستند و سايت آنتوریوم گل گز   هيچ مسووليتی در قبال محتويات اين سايتها شامل (و نه محدود به) لينک های ديگری که ممکن است در اين سايت ها باشد ندارد. سايت آنتوریوم گل گز   اين لينک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر يک از اين لينک ها به معنی تائيد يا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نيست. سايت هايى كه در آگهی ها يا صفحات سايت آنتوریوم گل گز   لينک می شوند توسط افرادی خارج از آنتوریوم گل گز   اداره می شوند، لذا سايت آنتوریوم گل گز   نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنيد مسووليت هر گونه خسارت و آسيب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس يا فايل های مخرب ديگر  که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سايت های لينک شده در سايت آنتوریوم گل گز   باشد، خود برعهده خواهيد داشت.

7.   وب سايت آنتوریوم گل گز   هيچ گونه مسووليتي را در رابطه با حذف شدن صفحات سايت خود و يا لينک های مرده نمي پذيرد. سروﻳس های سايت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سايت  آنتوریوم گل گز  تحت هيچ شرايطي مسووليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که می تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.

8.      سايت آنتوریوم گل گز   اطمينان، سهولت، مناسبت داشتن و دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرويس ها و گرافيک موجود را تضمين نمی کند. سايت آنتوریوم گل گز   اين اطلاعات، محصولات، نرم افزارها، سرويس ها و گرافيک را بدون هر گونه قيد يا تضمين «آنگونه که هست» ارائه می کند. وب سايت آنتوریوم گل گز   تحت هيچ شرايطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دليل به خاطر از دست دادن دسترسی يا اطلاعات در پی استفاده از سايت  آنتوریوم گل گز   يا از تاخير يا ناتوانی در استفاده از سايت يا سرويس های آن حاصل شود را نمی پذيرد.

9.   اين توافق نامه تحت قوانين کشور ايران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت  آنتوریوم گل گز خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلی يا جاری محسوب می شود.

10. ما ممكن است سرويس های خود را به هر دليلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغيير دهيم و حق تغيير شرايط این سرويس ها نيز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراين، شرايط استفاده از سرويس های سايت آنتوریوم گل گز   هر از گاهی روزآمد خواهد شد. در اين صورت تاريخ مندرج در بالای اين صفحه منعکس کننده آخرين زمان روزآمدسازی خواهد بود. شما توافق می کنيد که استفاده مستمر شما از سايت به معنی پذيرش هرگونه تغيیر می باشد. در صورتی که شرايط استفاده از سرويس ها دستخوش تغيیرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سايت منعکس خواهد شد.

11 . ارسال کالا به تمام نقاط تهران رایگان میباشد .